סליחה, אני שולח שוב, יותר מסודר

פורום מערכת השמש,מטאורים וגופים קטנים משמש לדיונים בחקר מערכת השמש, מדעים פלנטריים וחקר כדור הארץ, מטאורים וגופים קטנים במערכת השמש.

Re: סליחה, אני שולח שוב, יותר מסודר

הודעהעל ידי גילי » 26 נובמבר 2015, 00:38

תודה רבה לך
גילי

הודעהעל ידי ענתי » 29 דצמבר 2015, 04:11

תקשיבו אני בשוק! הבן אדם כתב סיפור, אמר בפירוש שזאת דעתו, זכותו! מה אתם יורדים עליו? מה הוא עשה לכם? אני עוקבת אחרי האתר הזה לא מעט זמן ואני לא מבינה מה הולך פה? במקום לפרגן לבחור על כתיבה מעולה, על משהו חדש, נכון או לא נכון זה בכלל לא משנה, אני עברתי על מה שהבחור הזה כתב וממש התפעלתי, ממש ככה, אז מה עכשיו? תרדו עלי, לא מבינה? מה נהיה כאן ימין ושמאל? מה קרה כאן? התנפלות חסרת רסן, זה מה שראיתי כאן, חבל, יש באתר הזה המון כותבים והמון ידע, פרגנו אחד לשני, תנו חשק לקרוא ולהגיב על פי מצפוני ולא לפחד כל הזמן שיקראו לי טרולית, קוראים לי ענת, מי שיבקש בפרטי אתן לו את כל פרטי, אין לי כאן קשר לאיש! הגעתי דרך קישור שהפנו אותי אליכם, קראתי קצת והתחלתי להמשך לזה, דברים מעניינים אני קוראת פה, אבל מעצבן אותי חוסר הפירגון שלכם, אני מתביישת בשבילכם! תודה לכם וכל הכבוד לך בחור שיודע שאנחנו מדברים עליו, מוכשר אתה, הלוואי ותצליח וחלומותיך יתגשמו, ותן את הלחי השניה!
ענת
ענתי

הודעהעל ידי גילי » 29 דצמבר 2015, 15:07

תודה לך ענת! אין שום כעס או טינה, זה טיבם של האנשים! כל הפרסומים האלה עלו כדי שתהיה לי אסמכתא לפרסום ראשון, וכך זה הלך והתגלגל, קשה מאוד לאנשים לפרגן, כל אחד יעשה מה שהוא רוצה ומבין, תגובה טפשיות כזאת או אחרת, לא מזיזה לי!!!!!
תודה ענת!
גילי

הודעהעל ידי ענתי » 14 נובמבר 2016, 13:52

תודה לך ותמשיך לכתוב
ענתי

הקודם

חזור אל מערכת השמש, מטאורים וגופים קטנים - Solar System, Meteors

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים