איך זה ייתכן????????????

פורום מערכת השמש,מטאורים וגופים קטנים משמש לדיונים בחקר מערכת השמש, מדעים פלנטריים וחקר כדור הארץ, מטאורים וגופים קטנים במערכת השמש.

Re: איך זה ייתכן????????????

הודעהעל ידי razidan » 04 יולי 2015, 12:16

מר גילי,

לא ברור לי למה אתה טוען ש"תאוריית האבק" הזויה, אבל לא רק זה, אתה ממשיך להעלות טענות שאינן נכונות פיזיקליות...
לדוגמה - "קור החלל". כן, בחלל קר, וזה בגלל שבקושי יש שם חלקיקים, והרי טמפרטורה היא מדד לאנרגיה הקינטית של חלקיקים אלה. מכיוון שאין חלקיקים, אין מנגנון הולכה או הסעה של חום! כלומר, גוש חם, יאבד את האנרגיה שלו אך ורק באמעות קרינה - מנגנון העברת החום הכי איטי. לגוש זה יקח המון זמן להתקרר.

לא ברורה לי הדוגמה של "פרוסה מכדה"א", אבל אני רק רוצה להראות לך שכאשר אין לך את הכלים הפיזיקליים להבין את הבעיה, התאוריה שלך נופלת.

אם זכרוני אינו מטעני, לפני כשנה (או יותר) הגבתי לך לפרסום התאוריה וניסיתי להסביר מדוע השיקולים הפיזיקליים שלך מוטעים. תגובתך הייתה "אל תכנס לפרטים הקטנים"', ושם, בפרטים הקטנים מסתתרת הפיזיקה שמסבירה את התופעות שאנחנו רואים סביבנו.
Meade ETX125
Celestron SkyMaster 15X70
razidan

הודעהעל ידי sndwav » 04 יולי 2015, 15:15

אכן הוואקום נחשב כמבודד מעולה. ככה תרמוס מבודד את הנוזל שבתוכו.
אבל בכל מקרה, גילי, לא הסברת איך כדור הארץ נוצר.. לקחת חתיכת מוצק קיימת וזרקת אותו לחלל.
והרי הסכמנו שלפני שנוצרו כוכבים אז היה רק מימן והליום ביקום. אז איך נוצרה חתיכת המוצק הזאת אם לא על ידי כוכבים שייצרו אלמנטים כבדים יותר והתפוצצו בסופרנובות (שיוצרות ערפיליות), ומהערפיליות הללו נוצרו דורות חדשים של כוכבים, ומהשאריות שהכוכב השאיר (אחרי שנוצר) נוצרו כוכבי הלכת?
sndwav

הודעהעל ידי גילי » 04 יולי 2015, 16:02

שתהיה לך אחלה שבת, אני אמשיך בשלי ואתה בשלך, ימים או שנים יגידו אם צדקתי או לא. כל טוב לך ותודה על ההתייחסות.
גילי

הקודם

חזור אל מערכת השמש, מטאורים וגופים קטנים - Solar System, Meteors

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים