התגלה כוכב לכת המערער את התיאוריה המדעית, עוד צעד קטן.......

פורום מערכת השמש,מטאורים וגופים קטנים משמש לדיונים בחקר מערכת השמש, מדעים פלנטריים וחקר כדור הארץ, מטאורים וגופים קטנים במערכת השמש.

התגלה כוכב לכת המערער את התיאוריה המדעית, עוד צעד קטן.......

הודעהעל ידי גילי » 06 יולי 2015, 16:35

עוד צעד קטן בדרך להפרכת התאוריה ההזויה שהכל נוצר מאבק,
ובזה לא אמרתי שהתאוריה שלי נכונה, נחכה ונראה!!!

פורסם ב 26/03/2014 מאת עופר בן חורין
התיאוריה בהקשר ליצירת כוכבי לכת טוענת שהם נוצרו כתוצאה מהתקבצות של אבק וסלעים אשר הועפו לחלל בזמן היווצרות השמש שלהם, אך כוכב לכת חדש אשר התגלה לאחרונה, מאתגר תיאוריה זו.
הסיבה לכך היא שכוכב לכת זה, אשר נקרא HD106906b, הוא גדול מידי ומרוחק מידי מהשמש שלו על מנת להסביר את היווצרותו בדרך הזו ולכן החוקרים מנסים למצוא תיאוריות חלופיות על מנת להסביר את הדבר.
אחת התיאוריות היא שאותו כוכב הינו חלק ממערכת כוכבים בינרית (מערכת של שתי שמשות) אשר לא הצליח לצבור מספיק מסה ולכן הפך להיות כוכב לכת (ולא שמש כמו הכוכב התואם שלו)- אם כי גם תיאוריה זו לא מסתדרת עם גדלי הכוכב והשמש אותה הוא מקיף.
החוקרים מקווים שתמונות מוחשיות יותר של כוכב הלכת ושל מערכת השמש שבה הוא נמצא יוכלו "לשפוך אור" ולגלות למדענים יותר על הדרך שבה נוצרים כוכבים.

adanews.co.il/התגלה-כוכב-לכת-המערער-את-התיאוריה-המדע/
גילי

Re: התגלה כוכב לכת המערער את התיאוריה המדעית, עוד צעד קטן...

הודעהעל ידי sixkiller66 » 07 יולי 2015, 00:32

השלב הבא בשבילך צריך להיות לקחת דף ועט ולהתחיל לבנות תחזיות, מה צריכים לגלות שלא ידוע שיתמוך בתאוריה שלך?

ציינת כוכב יותר גדול מהשמש הנוכחית שנפגע. בהתחשב במסה הכוללת של הכל חוץ מהשמש, ובמסה התאורטית של הכוכב שלך, המצב הנוכחי תואם ?
מהי המסה המשוערת של האובייקט האלים שלך ? כל עוד אתה לא בא לבטל את קפלר וניוטון אתה יכול להעזר במישהו שמייד יראה אם המתמטיקה מזמרת ויש עניין באובזרבציה נוספת.
sixkiller66

הודעהעל ידי גילי » 07 יולי 2015, 07:45

תודה רבה לך על ההתייחסות השנייה שלך הגברת קר׳ היקרה! בדיוק בשביל זה פניתי לאין ספור פרופ׳ שיעזרו לי בעניין זה, אין להם עניין שזה יהיה נכון! את בטח מתארת לעצמך למה. אני משתדל ככל יכולתי וזאת ללא אמצעים כלל! יום טוב לך ושוב תודה על התגובות הטובות!
במקום שאין אנשים - מצאתי אישה!!!
גילי

הודעהעל ידי גבי חוטר » 09 יולי 2015, 14:58

וואו, מה אני אגיד לך, קטונתי מלבקר אותך אבל או שזה צירוף מקרים מטורף, או שנראה לי ששיחקת אותה, בהצלחה לך חבר יקר.
גבי חוטר

הודעהעל ידי גילי » 18 נובמבר 2015, 10:01

תודה רבה!
גילי

חזור אל מערכת השמש, מטאורים וגופים קטנים - Solar System, Meteors

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 23 אורחים